Geef uw tweedehands spullen aan SALEK

kraamOp Koninginnedag 2009 in Velp staat dit jaar ook Stichting SALEK. Een mooie gelegenheid voor u om ons nog eens te vereren met een bezoek of kennis te maken voor diegenen die ons nog steeds niet kennen.

We hopen natuurlijk dit jaar op een flinke opbrengst om onze school in Nigeria die wij willen gaan bouwen te kunnen bekostigen. Daarvoor kunnen wij uw hulp echter ook goed bij gebruiken.

Heeft u nog goed verkoopbare spullen, nieuw of tweedehands, die u wel zou willen schenken aan onze stichting zodat wij deze kunnen verkopen? Laat het ons weten, dan zullen wij contact opnemen hoe wij dit bij ons krijgen.

Helpt u mee deze lege kraam te vullen?

Bij voorbaat dank!

1 comment to Geef uw tweedehands spullen aan SALEK

 • E. Kuipers

  Geachte meneer / mevrouw,

  Ik heb staan een vouwwagen, merk freetime met losse bermkeuken
  plus inventaris en res.wiel.
  Is daar ook belangstelling voor.

  vr. gr. E. Kuipers.